Když je airbrush základ stavby

Vybrat dobré komponenty je jedna věc. Aby to ladilo další. Ale když máte po ruce šikulu zvládajícího airbrush, dostanete se úplně jinam.

Zakázkové stavby jsou pro nás vždy něčím výjimečným. Sestavit koloběžku na přání má mnoho fází a nikdy není radno žádnou z nich uspěchat. Termíny se dají díky předchozím zkušenostem samozřejmě významně urychlit, někdy to však není možné. Základním impulsem bývá lepší závodní stroj, designová záležitost nebo třeba koloběžka pro radost z pohybu. A nezřídka vše dohromady :-)

Jedním z časově nejnáročnějších procesů je lakování. Aktuálně nabízíme 3 základní způsoby (prášek-komaxit, mokrá barva-autolak a airbrush), nicméně nejčastěji používáme jejich různé kombinace společně s řezanou grafikou. Nejrychlejší a nejlevnější je jednobarevné lakování práškovou barvou. Šup sem, šup tam a koloběžka je v novém obleku. Opakem je pak airbrush. Nemusí se jednat jen o rám, ale stejně jako u aktuálního Vipera, lze doladit kompletně. Brzdové páky, řidítka, krytky hlavového složení, rohy. To vše může ladit s Vaším motivem. 

Airbrush dovoluje líbivé přechody, vícebarevné nápisy i další grafické libůstky, na které jen lakováním a řezanou grafikou nedosáhneme. Barva se dostane přes ostré hrany, šikovný lakýrník si poradí i se svarem. tedy pro samolepící folii řezané grafiky velký problém. Výsledek ale rozhodně stojí za to.

Tak co, už začínáte šetřit?