Kickbike RaceMAX 28 Mark I

Seriový RaceMAX 28 je víceúčelová koloběžka na skvělém rámu se základním osazením. Ne každý se s tím však spokojí. Pro takové jsme připravili nabídku s názvem Mark.

Prozatím představujeme Mark I s cenou od 25000Kč. V přípravě máme i Mark II s cenou od 35000Kč a závodní stroj Mark III s karbonovými koly a cenou od 45000Kč. Ale zpět k Mark I. 

Stavby mají smysl vždy za určitých podmínek. Aktuálně výměna jakékoliv sestavy (kola, kokpit, vidlice) ze seriovky nemá smysl a je lepší stavět přímo ,,od rámu". A když už se staví, má smysl zohlednit poměr cena/výkon. Zaměřili jsme se na cenovou hladinu 25000Kč.

Vzhledem k dřívějším zkušenostem, našemu zaměření na váhu (ale ne na úkor ceny nebo kvality), jsme s dodavateli vymysleli zapletená kola, která značíme KBR. Pro Mark I jsme se přiblížili k váze kol Campagnolo Zonda. Ložiskové náboje, vyšší 20 děrové ráfky, černé špice se zesílenou hlavičkou a mosazné niple. Ano, lehčí by to mohlo být, ale není nutné. A pláště? Continental UltraSport v šíři 25mm. Cajk!

Vidlici jsme zvolili nekompromisně - karbonovou Trigon s tapered hliníkovým krkem. Široké aerodynamické nohy v kombinaci s příkladnou tuhostí, rozumnou vahou a zajímavým designem.

Kokpitu vládne hliník, představce v rozmezí 80-130mm a řidítka v šířkách 580-660mm. Gripy ověřené pěnosilikony ESI Chunky nebo Red Monkey. 

Bezpečné zastavení se snadnou údržbou má na starosti brzdový komplet Shimano Sora. Uvolňovací páčka čelistí pro lehké vyndání kol, brzdové páky se správnou geometrií pro silniční brzdy.

V základní ceně není problém barevných kombinací, bílá/černá řidítka s představcem nebo barevné gripy doladěné s bowdeny a plášti.

Kickbike RaceMAX 28 Mark I

rám Kickbike RaceMAX 28
vidlice Trigon RC61
kola KBR Mark I
pláště Continental UltraSport
brzdy Shimano Sora
řidítka HQBC/Aerozine
představec HQBC/Aerozine
gripy Red Monkey/ESI Chunky
váha 7,2kg
cena od 25 000Kč
dle konfigurace